שם מלא
  אימייל

  טלפון
  הודעה

  עיצוב הבית הוא תחום אומנתי שכל אחד יכול בקלות ללמוד ולהעשיר את ידיעותיו.  עיצוב הבית בשונה מעיצוב פנים מתמקד ב"מתיחת פנים" חדשה אך לא בשינויים יקרים, מרחקי לכת כגון, שבירת קירות. העיצוב לבית מתמקד דווקא בדקויות הקטנות אשר יכולים להחיות את הבית מחדש. הדקויות הקטנות הן לדוגמא, אקססוריז או אלמנט של צבע נכון ולא נכון. עיצוב הבית נחלק לכמה תחומים בולטים צבע, תאורה, חלוקה נכונה של החלל, וריהוט. וכמובן קונספט אשר מהווה מהות והשראה.

   מטבחים

  אחד הדברים המושקעים והיקרים ביותר בתחום, הוא תחום עיצוב המטבחים בהשראת התחום הקולינרי אשר צובר תאוצה. אם תשימו לב לתוכניות הבישול הפופולריות בטלוויזיה תוכלו לראות כי דווקא שם העדיפו סגנון מטבח "כפרי" ולא מודרני הייטקיסטי. מטבח כפרי שואב את השראתו בעיקר מחבל פרובנס בצרפת  ועולה יותר מבחינה כספית. מטבח מודרני הייטקיסטי  משדר קו חלק, נקי למשעי.

  "אם אתם מעוניינים רק לשדרג את המטבח, אפשר לעשות זאת באמצעות החלפת פורמייקה, או צביעה. סיפור פשוט והתוצאה יכולה להיות מדהימה"

   מחירים של מטבחים  נעים בין 10,000 ₪ למטבח באיקאה עשוי סיבית איכותית, ומעוצב ועשוי להתאים למי שמחפש מטבח לעשר שנים ולא יותר. עד 500,000 ₪ למשקיענים במטבח יוקרתי עם השקעה רבה בחומרי גלם, איכות הפרזול והטכנולוגיה תהיה המילה האחרונה בתחום.

  האקססוריז למטבח כוללים למעשה את הכיורים, הברזים, מוצרי החשמל, קומקומים, משטחי עבודה. עליהם להיות בעיקר פרקטיים אבל גם מעוצבים כדבעי. ומעבר לזאת, צנצנות מלאות כל טוב, מתלה מגבות, מדף ספרים הם האלמנטים אשר יתרמו לתחושת אווירה ביתית וחמימה.

  אם אתם מעוניינים רק לשדרג את המטבח בלי להוציא הרבה כסף, אפשר לעשות זאת באמצעות החלפת פורמייקה של הדלתות, או צביעה של הדלתות. סיפור פשוט והתוצאה יכולה להיות מדהימה. עוד טיפ לחידוש ריצפת מטבח ישנה ולא עדכנית היא באמצעות פרקט למינציה. רק לא תשכחו לעדכן אותנו בתוצאה הסופית.

   הרמוניה בבית מתחילה במטבח. מטבח הוא החדר הכי פונקציונלי בבית ומשמש פעמים רבות לאירוח. אז מדוע שלא תגרמו לכל אורח להתפעל?