שם מלא
  אימייל

  טלפון
  הודעה
  המטבח מודרני הוא סגנון עיצוב מטבחים שכבש את העולם. המטרה של העיצוב בסגנון הזה הוא להעניק למטבח את מקסימום הפונקציונאליות כדי שישמש נאמנה אתכם- הלקוחות – גם שנים לאחר עיצוב המטבח. כיום התרחבה ההגדרה של מטבחים מודרניים וניתן לשלב את סגנון העיצוב המודרני עם סגנונות וצבעים נוספים. כלומר, הסגנון המודרני אינו חייב להיות מוחלט בעיצוב המטבח אלא יכול להשתלב עם סגנון נוסף

  מהו סגנון העיצוב של מטבחים מודרניים?

  במטבח מודרני לא תמצאו עיטורים וקישוטים אלא את החומרים עומדים בפני עצמם במתכונת הבסיסית והנקייה ביותר. המטבח המודרני פופולארי ביותר דווקא בקרב לקוחות שמייעדים אותו לחללים גדולים, אך בשנים האחרונות המטבח המודרני פלש גם לחללים קטנים. דווקא בחללים קטנים ניתן לראות את היתרונות של מטבח מודרני. עיצוב מודרני נכון אינו משתמש בקווים גאומטריים מעוקלים אלא שומר על קווים ישרים , גם הצבע יהיה בקו נקי ובצבעים כמו לבן, ב'ז בהיר  ובשילוב עם נירוסטה או זכוכית. כל אלו לא יקטינו את החלל גם אם השטח עצמו קטן יחסית אלא יגדילו אותו וייצרו תחושה של גודל מעבר למציאות של השטח. במטבח מודרני גם הפרזולים יהיו בקווים ישרים ונקיים, ניתן לשלב גם אלמנטים מברזל ובטון או להתחבר לקיר לבנים סמוך. שפע החומרים המעולים שעומדים היום לרשותנו מאפשרים טווח רחב מאוד של אפשרויות עיצוב למטבח מודרני. החכמה היא לבחור חומרים חזקים ואיכותיים אך עם זאת לא מסיביים אלא שקטים ויוצרים אווירה נקייה וחלקה במטבח.

  כיצד תעצבו לכם מטבח מודרני?

  כמו בכל תחום גם בתחום עיצוב המטבחים קיים טווח רחב של מחירים. לכן, קבעו מראש מהו התקציב שלכם לעיצוב המטבח שלכם והשתדלו במידת האפשר לא לחרוג ממנו. ישנן חברות המומחיות בעיצוב מטבחים מודרניים ותוכלו להיעזר בשרותיהן. חברות אלו יסייעו לכם לעצב את המטבח אך גם להטמיע אותו בעיצוב הכללי של חדרי הבית כך שהקו העיצובי שלו ישתלב עם שאר חלקי הבית. בררו היטב האם החברה שבחרתם להיעזר בשירותיה הינה חברה מקצועית וידועה בתחום שתוכל להעניק לכם מקסימום עיצוב איכותי במינימום מחיר.