שם מלא
  אימייל

  טלפון
  הודעה

  מטבח כפרי הוא חלומם של רבים גם בעדין המודרני. בעבר, הריהוט בכלל והמטבח בפרט היו עשויים מעץ מלא ומקורי. כיום , חומרי הגלם בכלל ובייחוד אלו המתועשים נכנסו לענף עד כדי כך שכיום קשה מאוד למצוא מטבחים, ארונות או מיטות שעשויים מעץ בסגנון כפרי. לדבר כמה סיבות: הראשונה , כיום מחירי העץ עלו מאוד וקשה יותר להשיגו , מה גם שרבים לא מעוניינים לשלם מחיר יקר יחסית בזמן שניתן לרכוש מטבח מחומרי גלם תעשייתיים כמו סיבית, מלמין ועוד.

  מדוע בכל זאת המטבח הכפרי הוא דבר שלא נתון לאופנות חולפות וגם בעידן שלנו ניתן למצוא מספיק אנשים שרוצים דווקא מטבח בסגנון כפרי עשוי מעץ?

  בשורות הבאות נפרט מהם היתרונות של מטבח כפרי שמשאירים אותו על "מפת הרהיטים" ללא כל קשר לטרנדים האחרונים.

  מטבח מסגנון כפרי משרה אווירה חמה ונעימה וזו בדיוק האווירה שמצופה ממטבח שמשמש כמקום התכנסות משפחתית בשעות הפנאי. ישנם מטבחים שמכילים גם פינת אוכל , עובדה זו הופכת את המטבח למקום בו אוכלים ביחד ומבלים כל בני המשפחה יחד. לכן חשוב מאוד להשרות במטבח אווירה נעימה .

  מטבח כפרי עשוי ברובו מעץ . העץ יקר יותר משמעותית מחומרי גלם אחרים בתעשיית הרהיטים אך הוא גם איכותי הרבה יותר ומחזיק מעמד לאורך שנים.

  העץ חזק ועמיד בפני רטיבות של מים, עומד בעומסים שונים הנוצרים כתוצאה מהחפצים הרבים שמונחים עליו ואינו נוטה להתפורר או להינזק.

  העץ מעניק תחושה של נוף טבעי לאילו הנמצאים בו ומחבר אותם ישירות לטבע ולאדמה. העץ יונק משורשים עמוקים ומחוברים לאדמה ובשל כך הוא מעניק לבני האדם חיבור כי גם הם יונקים מהשורשים שלהם, כלומר מהוריהם ומעניקים הלאה ומולידים פרות ממש כמו העץ. מכאן שהעץ אינו סתם חומר גלם אלא הוא מגלם את האדם ואת אורח חייו. לסיכום, העץ יוצר חיבור בין האדם לטבע .

  מטבח מסגנון כפרי הוא השקעה משתלמת וארוכת טווח מכיוון שהסגנון הזה אינו תלוי אופנה חולפת ותמיד יישאר יפה ומושקע לאורך זמן.