שם מלא
  אימייל

  טלפון
  הודעה

  הום סטיילינג הוא תחום אומנתי אשר נותן את נגיעותיו בבתים רבים. מעבר לריהוט ולצבע, העיצוב לבית נחלק לכמה תחומים עיקריים: תאורה, וחלוקת חלל נכונה. אין כמו בית שעוצב לפי הטעם האישי שלך. האופי והתרבות של הבית מוציאים בו ביטוי, והכל פתאום הופך לפרקטי ונוח. כי בית זה לא רק ארבע קירות, בית יוצר אווירה ומעניק השראה לשוהים בו. (ולאורחים כמובן)

  כיצד משפיע הצבע על עיצוב הבית?

  אם נמאס לכם מבתים חיוורים בצבע שמנת, לבן ואפור. קחו יוזמה והכניסו קצת צבע. הצבעים כחול, תכלת, טורקיז וירוק נותנים השראה רגועה ושלווה. אם אתם "אנשי אדמה" ואוהבים את הטבע השימוש בצבעים חמים כגון: חום, חרדל, ירוק כהה יעשה עבורכם את העבודה. אם מתחשק לכם דווקא צבעים עזים כגון אדום, סגול ואפילו כתום – זה כבר סיכון מסוים. בדרך כלל ממליצים לשלב זאת על ידי פריטי אקססוריז. אבל ניתן גם לקחת יוזמה ולבצע קיר אחד בחדר שינה בצבע שבחרתם.

  "כאשר הכול משתלב בצורה נכונה, קוראים לזה הרמוניה"

  עיצוב מטבחים

  חלק דומיננטי בעיצוב הבית הוא עיצוב המטבח. גם אם לא דווקא במטבחי יוקרה, המטבח יכול להעשיר את האווירה ולהעביר תחושה אמתית של ביתיות פשוטה וחמה. הסגנונות הבולטים כיום של המטבחים הם: מטבח כפרי או קלאסי או כפרי מודרני, מטבח מודרני הייטקסטי, ויש עוד נישה מתפתחת של מטבח ישראלי עכשווי. בכל סגנון אפשר לבחור האם לבצע אותו כמטבח סטנדרט או להשקיע בחברה שמבינה במטבחי יוקרה. מטבחי יוקרה גם מתלבטים בחידושים טכנולוגים, נוחיות ופרקטיקה.

  קונספט עיצובי

  כאשר באים לעצב בית, חשוב מאד לשים דגש על הקונספט העיצובי ועל הקו המנחה ולתכנן זאת מראש. חבל להתחיל לשפץ ואז תוך כדי להחליט פעם כך ופעם אחרת. קונספט עיצובי תלוי במה שבעלי הדירה משדרים, תכונות אופי, וסגנון חיים. לדוגמא: עיצוב מודרני בשילוב פרטים קלאסיים. עיצוב המשדר ניקיון ויוקרה בד בבד עם תחושה ביתית וחמה.