שם מלא
  אימייל

  טלפון
  הודעה

  כל אדם אשר מעצב את ביתו, רוצה ליצור לעצמו בית מעוצב ונאה. המטבח הוא אחד החלקים המרכזיים, שתופסים מקום רב בתכנון של עיצוב הבית. ישנם הרבה סגנונות לעיצוב מטבחים. ישנם אנשים אשר אוהבים עיצובים טרנדיים ועדכניים, כאלה שנכסו לאופנה בתקופה האחרונה. היתרן של עיצובים אלה הוא היופי המיוחד שלהם והעדכניות שלהם. אך החיסרון הוא, שבתוך מספר שנים האופנה עשויה להשתנות, ואז המטבח כבר ייראה מיושן, או לא יפה, בעיני בעליו. מטבח קלאסי, לעומת זאת, אמנם אינו מעוצב על פי כללי האופנה האחרונה, אך הוא תמיד יישאר יפה ואהוב.

  מטבח קלאסי

  אופנות בעיצוב הבית בכלל, והמטבח בפרט, מתחלפות ומתחדשות במהירות. מטבח קלאסי, עם זאת, אינו מושפע באופן משמעותי מן האופנות הללו. מטבח קלאסי יהיה תמיד מעוצב בקווים נקיים וסולידיים, וגם הצבעים שלו יהיו עדינים, לא נועזים או מיוחדים מאד, אלא סולידיים וקלאסיים. מטבח קלאסי נצמד לסגנונות שנשארו באופנה במשך השנים, מבלי לגלוש לאופנות חדשניות, כמו למשל משטחי עבודה מאלומיניום או נירוסטה, צבעים בוהקים כמו אדום או סגול, וכן הלאה. חשוב לציין, שמטבח קלאסי אינו מילה נרדפת למטבח חדגוני או משעמם. לעיתים קרובות, גם במטבח קלאסי יהיו משולבים פריטים עדכניים קטנים, או לחילופין פריטי וינטג' עתיקים במיוחד. אך באופן כללי, מטבח קלאסי ישמור על קו אחיד, כך שגם כעבור 10 או 20 שנה, הוא עדיין ייחשב נאה ונעים, כפי שהיה כשנבנה.

  פונקציונאליות

  מלבד העיצוב עצמו, מטבח קלאסי שם דגש על הפונקציונאליות של העבודה במטבח. זהו, הרי, השימוש הקלאסי ביותר במטבח – בישול, אפיה, ארוחות משפחתיות וכן הלאה. לכן, עיצוב של מטבח קלאסי מתמקד לא רק בעיצוב החיצוני ובמראה הכללי של המטבח, אלא גם, ואולי בעיקר, בתכנון של המטבח ובפונקציונאליות שלו. במטבח קלאסי יהיה נוח מאד לעבוד, הזרימה בין חלקי המטבח השונים תיעשה בצורה נכונה וטבעית, כך שלאנשים אשר עובדים במטבח יהיה נוח לעבוד בו, גם שעות מרובות. וכמובן, העיצוב הקלאסי הנעים תורם גם הוא לנוחות העבודה, ולתחושה הנעימה במטבח.